00
00 грн.

Ваша корзина пуста

Каталог товаров
Каталог товаров
New!
Набір для творчості в техніці String Art "Червоні вітрила"

Набір для творчості в техніці String Art "Червоні вітрила"

(0)Оставить отзыв
Набір «Червоні вітрила» – це море й романтика, які завжди поряд. Ви можете подарувати їх дорогій людині, а можете прикрасити інтер’єр своєї кімнати. За будь-якої погоди і будь-якого настрою вони тішитимуть ваше око й зігріватимуть серце.
В наличии
260 грн.
Описание
Отзывы (0)

Описание

Рівень складності: простий

Красивий і оригінальний подарунок власноруч – це швидко і легко, якщо у вас є набір «Барвиста павутинка».

Ниткоплетіння або ж string art – перевірене часом, тисячами цвяшків, кілометрами ниток і мільйонами умілих рук мистецтво, яке, за однією із версій, виникло із дозвілля англійських ткачів у ХVII столітті, а за іншою, постало як оригінальний спосіб вивчення геометрії, який винайшла британська математик Мері Еверест Буль. Утім, в обох версіях – і для відпочинку, і для навчання – плетіння вигадливих візерунків із ниток потребує дощечки, цвяхів, ниток, ескіза і натхнення. У наборі «Барвиста павутинка» ми подбали про те, щоб ви не марнували час і сили на пошуки, підготовку (пиляння, шліфування, фарбування) дощечки, підбір цвяхів і ниток, виготовлення схеми малюнка. Усе, на що вам доведеться спрямувати зусилля і натхнення, – сісти й творити мистецтво власноруч. 
Картина у стилі string art – це не лише можливість виготовити красивий подарунок або оригінально прикрасити інтер’єр, але ще й чудовий спосіб розвивати дрібну моторику, формувати естетичний смак і відпочивати в атмосфері мистецтва.
Для дітей – це і розвага, і навчання. Для дорослих – арт-терапія. Ви також можете обрати для кожного члена родини візерунок відповідного рівня складності, і плести усі одночасно, але кожен – своє. «Барвиста павутинка» пропонує набори на будь-який колір і смак: від найпростіших, де упродовж години-двох і без жодного досвіду ви зможете виготовити найпершу роботу, і до складних і витончених полотен, де вам знадобляться час та образне мислення.

Увага:

⦁ Набір містить дрібні деталі!

⦁ Кольори зображення на етикетці можуть дещо відрізнятися від кольору ниток у наборі.

⦁ Забивати цвяхи дітям без нагляду дорослих не рекомендується.

⦁ Нитки перед роботою змотайте у клубочки: так зручніше працювати.

У комплекті:

- фанера шліфована розміром 25 х 25 см;

- набір цвяхів;

- набір ниток;

- кріплення для картин;

- схема;

- інструкція.

Набір для творчості в техніці String Art "Червоні вітрила" отзывы

Loading...
0Избранное0СравнениеОформить заказ